Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Konkurs dla organizacji pozarządowych w ramach Programu FIO 2007

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w kolejnym etapie otwartego konkursu ofert w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w roku 2007.

Projekty składane w ramach programu powinny realizować cel strategiczny Podstawowych kierunków działań Rządu w zakresie realizacji Rządowego Programu "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich" w roku 2007, jakim jest: zwiększenie udziału sektora organizacji pozarządowych w realizacji zadań publicznych, w ramach kształtowanych i prowadzonych na zasadach partnerstwa i pomocniczości polityk publicznych.

W ramach Programu FIO finansowane będą wyłącznie projekty mieszczące się w statutowej działalności organizacji pozarządowych. Maksymalna kwota dotacji, o którą mogą ubiegać się wnioskodawcy to 250 tys. zł, natomiast minimalna 5 tys. zł (łączna wnioskowana kwota dotacji dla wszystkich złożonych przez organizację wniosków nie może przekroczyć 250 tys. zł). Wnioski można składać od 8 stycznia 2007 roku do 7 lutego 2007 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje o konkursie można uzyskać na stronie internetowej www.pozytek.gov.pl

15

STY

2007

42516

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.