Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wojsławicach

W ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi w dniu 23.11.2006 r. Zarząd Powiatu w Myszkowie podpisał umowę o warunkach dofinansowania ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych kosztów utworzenia i działalności warsztatu terapii zajęciowej w Wojsławicach z Towarzystwem Przyjaciół Dzieci Śląski Oddział Regionalny w Katowicach.
Warsztat terapii zajęciowej mieścić się będzie w byłym budynku szkoły podstawowej w Wojsławicach. Powierzchnia użytkowa 17 pomieszczeń przeznaczonych na warsztat to 226 m2. Planowane jest uruchomienie 6 pracowni / przetwórstwa i gospodarstwa domowego, artystyczna, techniczna, sadowniczo- ogrodnicza, podtrzymywania umiejętności edukacyjnych, kaletniczo-galanteryjna/ dla 30 uczestników. Planowany koszt utworzenia i działalności warsztatów wynosi nieco ponad 140. 000,00 zł, w tym udział własny Jednostki w utworzenie warsztatu wyniesie ok. 43. 000,00 zł.

02

STY

2007

85695

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.