Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniach 21 - 28 grudnia br. zostały wypłacone stypendia dla uczniów i studentów z terenu Powiatu zakwalifikowanym do przyznania stypendium w roku szkolnym 2006/2007 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Budżetu Państwa w ramach Projektów Powiatu Myszkowskiego pt. "Równy start - III program stypendialny Powiatu Myszkowskiego" dla uczniów oraz w ramach pt. "Studia bez barier - III program stypendialny Powiatu Myszkowskiego" dla studentów.
Listę uczniów i studentów zakwalifikowanych do przyznania stypendium roku szkolnym 2006/2007 zatwierdził Zarząd Powiatu.
Ogółem z pomocy finansowej Powiatu skorzystało 497 uczniów, z czego: 347 uczniom wypłacono stypendium w wysokości 185 zł miesięcznie oraz po 145 zł miesięcznie 150 uczniom.
Wysokość stypendium uzależniona była od miesięcznego dochodu na jednego członka rodziny ucznia za 2005 r.
Z pomocy stypendialnej Powiatu skorzystało również 396 studentów, którym w ostatnich dniach grudnia minionego roku zostało przekazane stypendium w wysokości 150 zł miesięcznie.
Do ubiegania się o przyznanie stypendium mieli prawo uczniowie i studenci, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, rozpoczynają lub kontynuują naukę w szkołach objętych Projektem oraz posiadają stałe zameldowanie na obszarze wiejskim, a ponadto w przypadku studentów pobierają naukę w państwowych i niepaństwowych szkołach wyższych, zaocznych i eksternistycznych. Termin składania wniosków w Starostwie upłynął z końcem sierpnia 2006r. i był przedłużony z inicjatywy Zarządu Powiatu.

02

STY

2007

50543

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.