Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Już wkrótce atrakcyjne zawody sportowe Powiatu Myszkowskiego

W dniu 27 lipca 2007r. Zarząd Powiatu w Myszkowie rozstrzygnął otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań Publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz przyznawania środków finansowych na realizację zadań.
Zarząd Powiatu w Myszkowie podjął decyzję o powierzeniu realizacji zadań publicznych:
1) Powiatowy turniej piłki nożnej na boiskach trawiastych ,
2) Powiatowe Zawody lekkoatletyczne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych,
Towarzystwu Sportowemu "LIBERO" z Myszkowa i przyznał środki finansowe z budżetu powiatu na realizację tych zadań w kwocie 5.000 zł.
Oferta Towarzystwa Sportowego "LIBERO" wyróżniała się: wzorcowym przygotowaniem wniosku, który spełniał wymogi formalne określone w ogłoszeniu, najodpowiedniejszym miejscem organizowania turniejów ( t.j. Stadion Miejski w Myszkowie ), największą liczbą dyscyplin zaproponowanych w I Mistrzostwach Powiatu Myszkowskiego szkół ponadgimnazjalnych w pięcioboju lekkoatletycznym. Ponadto oferta zawiera szczegółowy opis zadania, który jest spójny z harmonogramem planowanych działań. Przedstawiona w ofercie kalkulacja przewidywanych kosztów realizacji zadania jest precyzyjnie, jasno opisana. Towarzystwo Sportowe "LIBERO" posiada niezbędną wiedzę i odpowiednie zaplecze do realizacji powierzonych zadań publicznych.

31

LIP

2007

51191

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.