Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

80-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucie Starej

W sobotę 30 czerwca br. na placu Remizy w Hucie Starej w gm. Koziegłowy odbyły się obchody 80-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w tej miejscowości, połączone z odznaczeniem sztandaru.
Przybyło kilkanaście pocztów sztandarowych OSP z gminy Koziegłowy i wielu miejscowości powiatu myszkowskiego i spoza jego granic.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: senator RP - Jarosław Lasecki, starostowie: dh Marian Wróbel i Jan Kieras, radni powiatowi: Dorota Kaim - Hagar, Andrzej Jastrzębski i Mariusz Morawiec, Prezes Zarządu Ochotniczych Straży Pożarnych Województwa Śląskiego dh gen. Zbigniew Meres, Przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej OSP w Warszawie dh Ryszard Wudarczyk, Dyrektor PZD Stefan Cieślewicz, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Robót Drogowo - Mostowych Grażyna Cieślewicz.
Z okazji jubileuszu jednostka OSP w Hucie Starej odznaczona została przez Zarząd Główny OSP w Warszawie Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Sztandar udekorował generał brygadier Zbigniew Meres.

02

LIP

2007

72878

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.