Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagroda Starosty dla rolnika z Zaborza

Starosta Myszkowski Marian Wróbel, w ramach konkursu XVI Krajowej Wystawy Rolniczej w Częstochowie, nagrodził najlepsze gospodarstwo rolne z terenu powiatu myszkowskiego. Laur przypadł gospodarstwu Zdzisława Tylkowskiego z Zaborza.
Dodatkowo nagrodę Prezydenta Częstochowy dla najlepszego zakładu rolno - spożywczego odebrali właściciele firmy "JÓZAN" z Rzeniszowa Państwo Anna i Józef Kaczorowscy, na co dzień prowadzący zakład przetwórstwa mięsnego.
W uroczystościach wręczenia nagród dla rolników, odbywających się w Miejskiej Galerii Sztuki w Częstochowie, uczestniczył Wicestarosta Jan Kieras oraz radna powiatowa Anna Socha.
Zdzisław Tylkowski z rąk uczestniczącego w uroczystościach ministra rolnictwa Wojciecha Mojzesowicza, Prezydenta Miasta Częstochowy oraz Wicestarosty Jana Kierasa otrzymał pamiątkowy dyplom i puchar.
Krajowa Wystawa Rolnicza w Częstochowie była częścią obchodów Ogólnopolskich Dożynek Jasnogórskich. W centrum miasta swoje stoiska rozstawiły związane z branżą firmy - m.in. producenci traktorów, maszyn rolniczych, nawozów i materiałów - instytucje zajmujące się rozwojem i unowocześnianiem rolnictwa, państwowe agencje rolne, a także indywidualni producenci i hodowcy.
Zdzisław Tylkowski z rodziną prowadzi gospodarstwo rolne w miejscowości Zaborze, gm. Żarki i jest ono nastawione na produkcję mleka. Firma "JÓZAN" to firma rodzinna od wielu lat działająca na rynku mięsnym.

05

WRZ

2007

53250

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.