Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Starostwie szybciej i bezpieczniej

W Starostwie Powiatowym w Myszkowie właśnie rozpoczęła się wymiana ponad trzydziestoletniej, wysłużonej windy wewnątrz budynku.
W związku z tym przez miesiąc winda będzie wyłączona z użytku.
Całkowicie wymieniona zostanie jej kabina oraz drzwi szybowe. Dotychczasowe drzwi windy zamykane ręcznie zastąpione zostaną nowoczesnymi automatycznymi, natomiast ściany kabiny wykonane zostaną ze stali nierdzewnej. Winda zyska nowoczesny wygląd ale przede wszystkim poprawie ulegnie jej funkcjonalność.
Remont przeprowadza Przedsiębiorstwo Usług Technicznych "KIELDŹWIG" z Morawicy.
Od lat winda sprawiała już problemy. Dźwig w sześciopiętrowym budynku nie zawsze jeździł sprawnie. Czasem pomimo wysiłków odpowiednich służb Starostwa, nawet gdy był sprawny, korzystanie z niego wymagało nie lada cierpliwości, gdyż niejednokrotnie trzeba było czekać dłuższą chwilę na swoją kolej.
Wkrótce będą to już tylko wspomnienia. Po miesięcznym remoncie wszyscy będziemy mogli korzystać z nowoczesnej i sprawnej windy w najwyższym budynku powiatu myszkowskiego.
Pragniemy przeprosić wszystkich interesantów za utrudnienia związane z remontem i prosimy o wyrozumiałość podczas prowadzonych w Starostwie prac. Szczególnie tych z Państwa którzy załatwiają swoje sprawy na wyższych kondygnacjach budynku Starostwa, np. w wydziale ochrony środowiska, czy innych instytucjach działających w naszym budynku: Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego czy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wkrótce jednak zdecydowanej poprawie ulegnie dostępność komunikacyjna wewnątrz budynku, co ma niebagatelne znaczenie szczególnie dla osób starszych załatwiających sprawy w naszym urzędzie.

17

PAŹ

2007

28689

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.