Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagrody Starosty Myszkowskiego dla najlepszych pedagogów

W dniu 14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
Obchody Dnia odbywające się w powiecie myszkowskim, w ubiegły czwartek i piątek, były okazją do wręczenia przez Starostę Myszkowskiego Mariana Wróbla, zasłużonym nauczycielom nagród przyznawanych za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno - wychowawczej. Ta miła uroczystość odbyła się w miniony piątek w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Myszkowie, gromadząc władze powiatu myszkowskiego w osobach członków Zarządu: starosty, wicestarosty Jana Kierasa, Mariusza Morawca, Andrzeja Jastrzębskiego, przewodniczącego Komisji Oświaty i Kultury Łukasza Stachery, dyrektora ZEAS-u w Myszkowie Leona Okraski oraz dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników oświaty.

Starosta Myszkowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej od wielu już lat przyznaje nagrody nauczycielom oraz dyrektorom szkół i placówek oświatowych za ich osiągnięcia dydaktyczno -wychowawcze.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrodzeni pedagodzy wraz z Zarządem Powiatu

W tym roku nagrodę Starosty Myszkowskiego otrzymali:
Eugeniusz Bugaj - dyrektor ZS Nr 1 w Myszkowie
Stanisław Tokarski - wicedyrektor ZS Nr 1 w Myszkowie
Piotr Rejman - nauczyciel ZS Nr 1 w Myszkowie
Danuta Jakubus-Kaźmierczak - nauczyciel LO w Myszkowie
Anna Górniak - nauczyciel ZS Nr 2 w Myszkowie
Joanna Zielińska - nauczyciel ZS w Żarkach.

Wyróżnieni pedagodzy otrzymali również listy gratulacyjne i kwiaty.
Starosta składając życzenia nauczycielom, podkreślił olbrzymie znaczenie ich zawodu oraz ogromny wysiłek i zaangażowanie jakie muszą włożyć w wychowanie kolejnych pokoleń Polaków.
Starosta Wróbel życzył pedagogom, "aby trudowi wkładanemu w edukację towarzyszyło zawsze zaufanie i szacunek uczniów", a także "wielu sukcesów w nauczaniu i wychowaniu dzieci i młodzieży, aby mądrość, uczciwość i odpowiedzialność były dewizą ich życia".
Nagrody stanowiły wyraz uznania wiedzy i zdobytych kwalifikacji, a także podziękowania za trud włożony w nauczanie młodego pokolenia naszego powiatu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nauczyciele LO w Myszkowie ze starosta Marianem Wróblem.

Dla uczniów i nauczycieli w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu myszkowskiego uroczystości odbyły się zarówno w Starostwie jak i w szkołach. W uroczystościach szkolnych wziął także udział Starosta Myszkowski Marian Wróbel, goszcząc w Liceum Ogólnokształcącym w Myszkowie i w Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie, natomiast wicestarosta Jan Kieras uczestniczył w obchodach nauczycielskiego święta w Zespole Szkół w Żarkach.
W trakcie szkolnych występów uczniowie przygotowali bogaty i atrakcyjny program artystyczny, m.in. o charakterze kabaretowym.

16

PAŹ

2007

18904

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.