Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiatowy turniej piłki nożnej na boiskach trawiastych

W dniu 2 października 2007r. na obiekcie Miejskiego Klubu Sportowego w Myszkowie odbył się Powiatowy turniej piłki nożnej na boiskach trawiastych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Rozgrywki turniejowe

Turniej rozgrywany był w ramach ogłoszonego przez Zarząd Powiatu w Myszkowie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Konkurs Zarządu Powiatu składał się z dwóch elementów: Powiatowego turnieju piłki nożnej na boiskach trawiastych oraz Powiatowych Zawodów lekkoatletycznych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, które to odbyły się już przed tygodniem.
W lipcu tego roku Zarząd Powiatu w Myszkowie podjął decyzję o powierzeniu tych zadań Towarzystwu Sportowemu "LIBERO" z Myszkowa, przyznając na ich realizację środki finansowe z budżetu powiatu w kwocie 5.000 zł.
Wybrana przez Zarząd oferta Towarzystwa Sportowego "LIBERO" wyróżniała się: wzorcowym przygotowaniem wniosku, który spełniał wymogi formalne określone w ogłoszeniu, najodpowiedniejszym miejscem organizowania turniejów oraz największą liczbą dyscyplin zaproponowanych w zawodach.
Szkoły biorące udział w zawodach otrzymały ponad 30 sztuk profesjonalnych piłek do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę.
W sumie dzięki konkursowi zorganizowanemu przez Starostwo Powiatowe szkoły ponadgimnazjalne otrzymały ponad 80 piłek.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrody w postaci sprzętu sportowego, pucharów i dyplomów wręczyli starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras i przewodniczący Powiatowej Rady Sportu w Myszkowie Łukasz Stachera oraz przedstawiciele Towarzystwa Libero Adam Zaczkowski i Rafał Kępski

Dopisała dobra pogoda złotej polskiej jesieni, a uczestnicy po zawodach sportowych mogli jak przed tygodniem, dodatkowo skosztować pieczonych kiełbasek z grilla.

10

PAŹ

2007

87195

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.