Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiatowe Zawody lekkoatletyczne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 25 września 2007r. na obiekcie Miejskiego Klubu Sportowego w Myszkowie odbyły się Powiatowe Zawody lekkoatletyczne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy zawodów

Zawody rozgrywane były w ramach ogłoszonego przez Zarząd Powiatu w Myszkowie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
W lipcu tego roku Zarząd Powiatu w Myszkowie podjął decyzję o powierzeniu tych zadań Towarzystwu Sportowemu "LIBERO" z Myszkowa, przyznając na ich realizację środki finansowe z budżetu powiatu w kwocie 5.000 zł.
Wybrana przez Zarząd oferta Towarzystwa Sportowego "LIBERO" wyróżniała się: wzorcowym przygotowaniem wniosku, który spełniał wymogi formalne określone w ogłoszeniu, najodpowiedniejszym miejscem organizowania turniejów ( t.j. Stadion Miejski w Myszkowie ), największą liczbą dyscyplin zaproponowanych w zawodach.

W miniony wtorek udane zawody i ich prawidłowa organizacja potwierdziła trafny wybór oferty konkursowej.

Szkoły biorące udział w zawodach otrzymały ponad 50 sztuk profesjonalnych piłek do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wręczenie nagród ufundowanych przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie

Nagrody w postaci sprzętu sportowego, pucharów i dyplomów wręczyli Starosta Myszkowski Marian Wróbel i Dyrektor ZEAS w Myszkowie Leon Okraska.

Dopisała dobra pogoda złotej polskiej jesieni, a uczestnicy po zawodach sportowych mogli dodatkowo skosztować pieczonych kiełbasek z grilla.

04

PAŹ

2007

3804

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.