Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony piątek dobiegła końca kilkudniowa wizyta delacji angielskiej z zaprzyjaźnionego z Powiatem Myszkowskim Okręgiem Broxtowe w Wielkiej Brytanii. W jej skład wchodzili oficjalni przedstawiciele samorządu angielskiego Okręgu oraz grupa studentów z Uniwersytetu w Nottingham.
Do Myszkowa przybyli: Burmistrz Broxtowe Brian Wombell, Dyrektor Wydziału Budownictwa, Zdrowia i Rekreacji Okręgu Broxtowe - Ted Czerniak, wraz z zastępcą Ashleyem Marriottem i radni: Jacky Williams i Milan Radulovic. Grupa studentów przebywała wraz z dwoma opiekunami naukowymi z Uniwersytetu.
W programie wizyty przewidziano m.in.: spotkanie z Zarządem Powiatu w Myszkowie, celem omówienia kwestii dalszej współpracy.
Celem wizyty studentów było opracowanie projektu i przedstawienie prezentacji dotyczącej strategii rozwoju turystycznego powiatu myszkowskiego.
Wizyta studentów obejmowała ponadto m.in.: wyjazd do Żarek, spacer szlakiem kultury żydowskiej, zwiedzenie Sanktuarium w Leśniowie, wizytę w Myszkowie i rekonesans budynku przeznaczonego do zagospodarowania, po b. siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Myszkowie.
W czwartek w Sali Sesyjnej Starostwa odbył się pokaz multimedialny i prezentacja pracy studentów, w której udział wzieli m.in. członkowie Zarządu Powiatu, radni powiatowi i b. senator Jarosław Lasecki.

28

LIS

2007

92320

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.