Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Starosta Myszkowski informuje, że od 5 listopada do końca roku że w Zespole Szkół w Żarkach przy ul. Myszkowskiej 50, w każdy poniedziałek i piątek w godzinach od 14.00 do 18.00 działać będzie punkt konsultacyjny psychologiczno-pedagogiczny dla rodziców, uczniów i nauczycieli w ramach rządowego programu poprawy stanu bezpieczeństwa w szkołach i placówkach pod nazwą "Zero tolerancji dla przemocy w szkole".
Punkt konsultacyjny utworzony został w celu m.in.:
- zwiększenia dostępności do specjalistycznej pomocy psychologiczno-pedagogicznej;
- stworzenia bezpośredniej możliwości korzystania przez rodziców, nauczycieli i uczniów z porad, informacji i konsultacji udzielanych przez specjalistów w zakresie pomocy psychologiczno - pedagogicznej;
- umożliwienia szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów wychowawczych oraz edukacyjnych dzieci,
- wspierania rodziców i nauczycieli w podnoszeniu kompetencji wychowawczych i przebudowie nieprawidłowych relacji rodzic - dziecko;
- pomocy rodzicom w eliminowaniu sytuacji, w których brak wsparcia skutkuje generowaniem i kumulacją trudności wychowawczych.

Zapraszamy zainteresowanych uczniów, rodziców i nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do korzystania z punktu konsultacyjnego.

06

LIS

2007

72857

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.