Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Ponad 80 gości zaszczyciło swoją obecnością pierwsze w tej kadencji samorządu powiatowego spotkanie noworoczne, które Starosta Myszkowski zorganizował 18 stycznia w Sali Sesyjnej. Jak podsumował pierwszy rok kadencji władz powiatu ksiądz dziekan Stefan Jachimczak: "Jak nima gazdy to głupi kazdy. Tu w Starostwie widać dobrą rękę. Widać dobre gazdowanie naszego Starosty."


Fot. Andrzej Kozłowski
Starosta w swoim wystapieniu wymienił najważniejsze inwestycje i przedsięwzięcia 2007 roku oraz przedstawił plany na rok bieżący

Wśród gości znaleźli się m.in.: nowowybrany członek zarządu Województwa Mariusz Kleszczewski, ks. Stefan Jachimczak, radni Rady Powiatu w Myszkowie z przewodniczącym Januszem Jakubcem, burmistrzowie i wójtowie gmin naszego powiatu: Janusz Romaniuk, Marian Szczerbak, Krzysztof Motyl, Stanisław Błoński i Klemens Podlejski, przewodniczący rad gmin powiatu, przedsiębiorcy reprezentujący najprężniej działające firmy na naszym terenie, kierownicy jednostek administracji rządowej funkcjonujących na terenie powiatu myszkowskiego, dyrektorzy jednostek organizacyjnych starostwa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Spotkanie odbyło się przy pełnej sali

Gospodarz spotkania - starosta myszkowski Marian Wróbel, po powitaniu gości podsumował miniony 2007 r. przez pryzmat najważniejszych osiągnięć samorządu powiatowego i starostwa. Zaprezentował plany na bieżący rok. Odniósł się zarówno do licznych, zrealizowanych przez Starostwo inwestycji i przedsięwzięć w budowie dróg powiatowych, służbie zdrowia, oświacie, do wydarzeń kulturalnych, sportowych ubiegłego roku, a także do funkcjonowania urzędu starostwa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Goście spotkania

Nie zabrakło noworocznych życzeń starosty dla wszystkich Mieszkańców Powiatu. Na uroczystości głos zabrali zaproszeni goście. W swoich wystąpieniach gratulując staroście Wróblowi realizacji tak wielu strategicznych dla powiatu myszkowskiego inwestycji. Życzenia Mieszkańcom i władzom Powiatu złożyli Członek Zarządu Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, Przewodniczący Rady Powiatu Janusz Jakubiec oraz ks. Stefan Jachimczak.
Ucztą dla ducha był występ zespołu młodzieży z Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie, która zaprezentowała repertuar przebojów polskiej muzyki rozrywkowej na przestrzeni okresu powojennego. Występowi towarzyszyła prezentacja sekwencji obrazów i fragmentów filmów z powojennej historii Polski.
Spotkania noworoczne niewątpliwie wpiszą się na stałe do kalendarza uroczystości w Starostwie.

22

STY

2008

99799

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.