Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony poniedziałek w Zespole Szkół w Koziegłowach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla, kolejna już impreza rangi powiatowej finansowana przez Starostwo Powiatowe i organizowana przez Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "OLIMP", działający na co dzień przy Gimnazjum w Koziegłowach.

Starosta Myszkowski Marian Wróbel otzrymał od ULKS-u "OLIMP" pamiatkowa statuetkę za wspieranie sportu w Gminie i Mieście Koziegłowy.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nagrody wręczyli Wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Koziegłowach Anna Lula

W rozgrywkach udział wzięli zwycięzcy finałów gminnych z: Gminy i Miasta Myszkowa, Gminy Koziegłowy, Gminy Poraj i Gminy Niegowy, które rozgrywane były w każdej z gmin powiatu. Teraz zwycięzcy wzięli udział w poniedziałkowym Turnieju Powiatowym w Koziegłowach, celem wyłonienia Mistrza Powiatu w siatkówce szkół gimnazjalnych. Choć zgłosiły się 3 szkoły to rozgrywki były pasjonujące a rywalizacja sportowa zacięta. Drużyny z poszczególnych szkół zagrały systemem "każdy z każdym".

Wyniki finałowych spotkań:
Koziegłowy - Mrzygłód ( 2:0 )
I Set ( 25 : 21 ) II Set ( 25 : 22)
Myszków - Mrzygłód ( 2 : 0)
I Set ( 25 : 11) II Set ( 25 : 10)

Finał do 3 wygranych
Koziegłowy - Myszków ( 0 : 3)
I Set ( 10 : 25)
II Set ( 14 : 25)
III Set ( 13 : 25 )

W ostatecznej klasyfikacji poszczególne miejsca zajęły szkoły:

I miejsce - Gimnazjum nr 5 z Myszkowa
II miejsce - Gimnazjum nr 1 LUKS "OLIMP"
III miejsce - Gimnazjum nr 4 Myszków - Mrzygłód

Drużyna Gimnazjum nr 5 z Myszkowa, będzie reprezentowała Powiat Myszkowski w rozgrywkach rejonowych.

"Jest to kolejny turniej powiatowy, który odbył się w hali sportowej naszej szkoły, zorganizowany przez LUKS "OLIMP". W tym roku, podobnie jak w roku poprzednim, otrzymaliśmy wsparcie finansowe ze strony Starostwa Powiatowego, dlatego udało nam się zakupić puchary, statuetki dla najlepszych zawodników oraz wyróżnienia dla trenerów. Dzięki pomocy dyrekcji Zespołu Szkół opłaciliśmy sędziego" - mówi Marcin Gwardyś, główny organizator poniedziałkowej imprezy, na co dzień nauczyciel w-f w Gimnazjum Koziegłowach.

24

LUT

2008

25527

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.