Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolejna szansa dla osób niepełnosprawnych w powiecie

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi w Niegowie odbyło się oficjalne otwarcie filii częstochowskiego zakładu pracy chronionej "ZAJAN". To w nim osoby niepełnosprawne z naszego powiatu będą miały szansę m.in. na znalezienie zatrudnienia. W uroczystości otwarcia wzięli udział m.in.: starosta myszkowski Marian Wróbel, wójt Gminy Niegowa Krzysztof Motyl i przewodniczący Rady Józef Milewski.
Na terenie naszego powiatu, we współpracy ze Starostwem działa już m.in. Stowarzyszenie OZON, mające siedzibę na terenie tego zakładu. Niepełnosprawni znaleźli pracę w zorganizowanym przez Stowarzyszenie stoisku taniej książki znajdującym się na parterze Starostwa Powiatowego.
Rolę nowego przedsięwzięcia, które znajdzie swa siedzibę w Niegowie, docenił starosta Marian Wróbel: "Władze samorządu powiatowego są w istotny sposób zainteresowane zwalczaniem bezrobocia, które na terenie naszego powiatu jest stosunkowo duże. Stąd też takie inicjatywy jak Wasza traktujemy jako bardzo cenne, pożyteczne, mogące się rozwijać. To cieszy, że akurat tutaj w Niegowie ta inicjatywa powstała. Będę zachęcać aby takie działania na terenie powiatu myszkowskiego rozwijać" - powiedział starosta.

26

MAR

2008

27398

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.