Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mistrzowie ze Starostwa ponownie niezwyciężeni

W sobotę 8 marca br. drużyna Gmina Niegowa/Powiat Myszkowski wywalczyła tytuł mistrzowski, a Maciej Piłka tytuł najlepszego bramkarza, w odbywającym się w hali gimnazjum w Przyrowie I Międzygminnym Turnieju w Piłce Halowej.
Uczestniczyło w nim 7 drużyn z regionu częstochowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Powiat Myszkowski reprezentowała bezkonkurencyjna drużyna złożona z zawodników na co dzień grających w ekipie Starostwa Powiatowego i Powiatu Myszkowskiego zamieszkałych w Niegowie

Ponadto zagrały drużyny z Janowa, Przyrowa, Złotego Potoku, Sygontki i 2 drużyny z Olsztyna.
I miejsce zajęła drużyna Gmina Niegowa/Powiat Myszkowski, II ze Złotego Potoku a III przypadło gospodarzom z gminy Przyrów z Woli Mokrzeskiej.

"Dziękujemy za wsparcie staroście myszkowskiemu Panu Marianowi Wróblowi. Myślę, że jesteśmy w stanie wygrać kolejny turniej samorządowy i inny, w którym weźmiemy udział. Nasz team jest po prostu najlepszy co widać po wynikach i warto na nas stawiać! Z beniaminka szybko staliśmy się mistrzami" - mówi z nieskrywaną satysfakcją kapitan ekipy Maciej Piłka.

I faktycznie trudno się z Piłką nie zgodzić, tym bardziej w to wierzymy, że na początku kwietnia przed drużyną Starostwa kolejny sprawdzian - turniej samorządowy w Zawierciu, z którego już kilkakrotnie nasi zawodnicy powrócili ze zwycięskim pucharem.

26

MAR

2008

81898

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.