Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Puchar Starosty Myszkowskiego dla AC Milan


O puchar Starosty Myszkowskiego, w minioną sobotę 1 marca, rywalizowali gimnazjaliści. W hali sportowej Gimnazjum w Niegowie odbył się I Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Halowej. Turniej współorganizowany był przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie, Urząd Gminy w Niegowie oraz LKS "ORLIK", pod wspólnym Patronatem Starosty Myszkowskiego i Wójta Gminy Niegowa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy powiatowego turnieju halówki w Niegowie

Zarząd Powiatu w Myszkowie ufundował nagrody w postaci drobnego sprzętu sportowego, pucharów, medali i dyplomów dla zwycięzców Turnieju.
W imprezie wystąpili gimnazjaliści z dwóch powiatów myszkowskiego i częstochowskiego. Młodzieńcza fantazja na boisku korelowała z nazwami występujących drużyn, wśród których były: Dzikie Bąki, Wściekłe Byki, AC Milan, Orlęta, Real Madryt i Zew Star.


Zawody zorganizowali nauczyciele wf z gimnazjum w Niegowie: Artur Kołacz i Mirosław Uzar oraz dyrektor GOK-u w Niegowie Andrzej Szczepańczyk.
Medale, puchary i dyplomy zwycięzcom wręczyła członek Zarządu Powiatu w Myszkowie Jadwiga Skalec, która na zakończenie turnieju podziękowała młodzieży za udział w zawodach a organizatorom za udany ich przebieg, zapewniając jednocześnie o chęci ufundowania przez starostwo pucharów na kolejne zawody.
"Jest to pierwszy turniej organizowany we współpracy Starostwa Powiatowego, Urzędu Gminy Niegowa i Klubu ORLIK. Chcę serdecznie podziękować Panu Staroście Marianowi Wróblowi, Zarządowi Powiatu i Panu Wójtowi Krzysztofowi Motylowi za wsparcie finansowe. Dzięki temu turniej mógł zostać rozegrany, a młodzi zawodnicy mogli cieszyć się ze zdobytych medali, które dla większości były pierwszymi sportowymi trofeami w życiu, stając się zapewne dla sporego grona z nich impulsem do dalszego sportowego rozwoju". - mówi Artur Kołacz, nauczyciel wf z niegowskiego gimnazjum, który szefuje UKS-owi "ORLIK".

05

MAR

2008

39366

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.