Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 29 lutego 2008 roku na XVI sesji zebrała się Rada Powiatu w Myszkowie.
Radni wysłuchali sprawozdania Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla z działalności Zarządu Powiatu w Myszkowie w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał Rady Powiatu.
Radni podjęli uchwały:
1. w sprawie określenia wysokości nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowych zasad jego przyznawania i wypłacania w okresie od 1 stycznia 2008 roku do 31 grudnia 2008 roku dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski;
2. w sprawie określenia wysokości stawek i zasad przyznawania dodatku funkcyjnego, motywacyjnego, dodatków za warunki pracy, szczegółowych warunków przyznawania dodatku za wysługę lat, sposób obliczania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokości nagród w okresie od 1 stycznia 2008 roku do 31grudnia 2008 roku dla nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski.
3. w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Myszkowskiego.
Dyrektor SP ZOZ w Myszkowie Wojciech Picheta przedstawił aktualną sytuację w służbie zdrowia, określenie docelowego modelu funkcjonowania SP ZOZ oraz koncepcję rozbudowy Szpitala Powiatowego w Myszkowie.

02

MAR

2008

64980

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.