Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W niedzielny poranek, 11 maja wieś Choroń dołączyła do sieci. W miejscowej remizie OSP otwarto bowiem, Centrum kształcenia na odległość. Dzięki zrealizowanemu przez Gminę i miejscowych strażaków Projektowi, mieszkańcy nieodpłatnie korzystać będą mogli z Internetu. Choroń jest jedną z 25 wsi w województwie śląskim, które otrzymały dofinansowanie na stworzenie Centrum.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nowe Centrum jedno z 25 w województwie śląskim

Społeczność Choronia objęta została projektem pilotowanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP, do którego przystąpiła Gmina Poraj, w ramach Projektu "Centra kształcenia na odległość na wsiach" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Otwarcie Centrum

W otwarciu Centrum oprócz druhów strażaków i mieszkańców uczestniczyli m.in. senator RP gen. Zbigniew Meres, wicewojewoda śląski Stanisław Dąbrowa, starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, przewodnicząca rady gminy Poraj Jolanta Kozak, radna powiatowa i asystentka wicewojewody Anna Socha, radni gminy Poraj, prezes Zarządu Powiatowego OSP Zdzisław Ucieklak. Poświęcenia obiektu dokonał ks. Jan Lisiecki.

18

MAJ

2008

23898

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.