Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W trosce o bezpieczne gospodarstwo rolne

W jaki sposób powinien być osłonięty wałek przekazu mocy? Ile wynosi napięcie bezpieczne dla prądu przemiennego? Do czego służą fungicydy? Która LD50 dotyczy środka ochrony roślin o wysokiej toksyczności? Na te i szereg innych pytań musieli znać odpowiedź sołtysi, którzy w ubiegły piątek wzięli udział w konkursie "Bezpieczna praca na wsi".


Fot. Andrzej Kozłowski
W konkursie uczestniczyli sołtysi z powiatu myszkowskiego

Konkurs odbywał się już po raz drugi. Jego organizatorami byli Starosta Myszkowski, Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Myszkowie, Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach, Wójt Gminy Poraj. Konkurs współorganizowali: Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, Jurajski Bank Spółdzielczy w Niegowie, Rada Powiatowa Śląskiej Izby Rolniczej w Myszkowie, Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego, Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz PZU.

04

CZE

2008

70660

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.