Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Chcesz zostać agrobiznesmenem? To wymarzona oferta dla Ciebie!!!


Od nowego roku szkolnego Starostwo uruchamia nowoczesny kierunek kształcenia. W Zespole Szkół w Będuszu rusza Policealna Szkoła dla dorosłych - technik agrobiznesu. Nie jest wymagana matura. Nauka będzie bezpłatna.

Szkoła Policealna dla dorosłych jest szkołą o 2 letnim cyklu kształcenia (oraz rocznym dla absolwentów liceum profilowanego o profilu ekonomiczno - administracyjnym lub rolno - spożywczym) kształcąca w systemie zaocznym dla absolwentów szkół średnich (technikum, liceum ogólnokształcące). Nie jest wymagana matura. Nauka jest bezpłatna i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie technik agrobiznesu. Szkoła daje uprawnienia rolnicze niezbędne przy przejmowaniu gospodarstw rolnych, dopłat z funduszy Unii Europejskiej.
W bogatej ofercie programowej Szkoły znajdą się m.in.: ekonomika agrobiznesu, elementy rachunkowości, zagadnienia prawne, język obcy w agrobiznesie oraz przedmioty specjalizacyjne oraz praktyka zawodowa w semestrze II, III (w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, turystycznych, bankach, ARiMR itp.). Praktyki gwarantuje szkoła!

Zapisy oraz szczegółowe informacje w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 2 w Myszkowie - Będuszu, ul. Pułaskiego 70, tel./fax 034 313 81 81
tel. 034 313 80 58.
Termin składania dokumentów upływa 20 sierpnia 2008 r.

26

LIP

2008

75108

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.