Chcesz zostać agrobiznesmenem? To wymarzona oferta dla Ciebie!!!

Od nowego roku szkolnego Starostwo uruchamia nowoczesny kierunek kształcenia. W Zespole Szkół w Będuszu rusza Policealna Szkoła dla dorosłych - technik agrobiznesu. Nie jest wymagana matura. Nauka będzie bezpłatna.

Szkoła Policealna dla dorosłych jest szkołą o 2 letnim cyklu kształcenia (oraz rocznym dla absolwentów liceum profilowanego o profilu ekonomiczno - administracyjnym lub rolno - spożywczym) kształcąca w systemie zaocznym dla absolwentów szkół średnich (technikum, liceum ogólnokształcące). Nie jest wymagana matura. Nauka jest bezpłatna i kończy się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie technik agrobiznesu. Szkoła daje uprawnienia rolnicze niezbędne przy przejmowaniu gospodarstw rolnych, dopłat z funduszy Unii Europejskiej.
W bogatej ofercie programowej Szkoły znajdą się m.in.: ekonomika agrobiznesu, elementy rachunkowości, zagadnienia prawne, język obcy w agrobiznesie oraz przedmioty specjalizacyjne oraz praktyka zawodowa w semestrze II, III (w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych, turystycznych, bankach, ARiMR itp.). Praktyki gwarantuje szkoła!

Zapisy oraz szczegółowe informacje w sekretariacie Zespołu Szkół Nr 2 w Myszkowie - Będuszu, ul. Pułaskiego 70, tel./fax 034 313 81 81
tel. 034 313 80 58.
Termin składania dokumentów upływa 20 sierpnia 2008 r.
LIP