Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pomagamy wychowankom rodzin zastępczych na rynku pracy

"Starostwo Powiatowe w Myszkowie pozyskało z funduszy unijnych 268,5 tys. zł. na pomoc wychowankom rodzin zastępczych na rynku pracy w ramach realizacji prjketu unijnego "Wiem więcej, mogę więcej". Wdrażana jest pierwsza część tego programu.Fot. PCPR wMyszkowie
Szkolenie prowadzili wykwalifikowani trenerzy

Zgodnie z projektem "Wiem więcej i mogę więcej", realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie rozpoczęło realizację pięciodniowego szkolenia beneficjentów z zakresu rozwoju osobistego. 30 wychowanków rodzin zastępczych oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych w trakcie 48 godzin szkolenia mają zapewnione zajęcia z doradcą zawodowym, psychologiem, stylistą i wizażystą oraz pracodawcą.


Fot. PCPR w Myszkowie
Uczestnicy szkolenia

Po przeszkoleniu z zakresu autokreacji każdy z wychowanków będzie uczestniczył w szkoleniach określonych w Indywidualnym Programie Usamodzielniania w zależności od własnych potrzeb. Do wyboru mają kursy m.in. z: kurs komputerowy, wizażu, prawa jazdy, obsługi kasy fiskalnej i komputera, operator koparko - ładowarki, wózka widłowego, sekretarka/asystentka czy specjalisty d/s logistyki.

27

SIE

2008

68165

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.