Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W dniu 11 sierpnia br. została podpisana umowa pomiędzy Starostwem Powiatowym w Myszkowie, a firmą Polcourt SA z Warszawy na budowę kompleksu sportowego "Moje Boisko - Orlik 2012." Kompleks boisk powstanie przy Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie. Całkowity koszt budowy wyniesie 1 363 919,57 zł.

Umowę ze strony Starostwa podpisali wicestarosta Jan Kieras i członek Zarządu Powiatu Mariusz Morawiec. Starosta myszkowski Marian Wróbel, nie mógł wziąć udziału w akcie podpisania umowy, gdyż aktualnie przebywa na urlopie wypoczynkowym.Fot. Andrzej Kozłowski
Akt podpisania umowy

""Orlik" będzie niewątpliwie elementem cywilizacyjnej zmiany, który spowoduje, że młodzież w naszym powiecie będzie grać na boiskach o wysokim standardzie. Będzie trenować i bawić się w takich warunkach, jak ich rówieśnicy na Zachodzie." - mówił przy podpisaniu umowy wicestarosta Jan Kieras.
W dniu podpisania umowy przekazano jednocześnie wykonawcy teren pod roboty. Za parę dni pierwsze wbicie łopaty w ziemię pod budowę boisk. Termin zakończenia robót przewidziano na 1 października br.
Niedawno otwierany przez premiera Donalda Tuska "Orlik" w Konstantynowie Łódzkim, został wykonany również przez firmę, która wybuduje obiekt w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
W miejscu starego boiska szkolnego powstanie wkrótce nowoczesny kompleks sportowy "Orlik 2012"

Firma Polcourt SA., która wygrała przetarg na naszego "Orlika" zajmuje się budową, projektowaniem i wyposażaniem obiektów sportowych. Jest doświadczonym przedsiębiorstwem w tej branży. Działa od 1992, przez 16 lat pracy zrealizowała wiele obiektów spełniających rygorystyczne standardy międzynarodowych federacji sportowych. Od wielu lat Polcourt S.A. jest liderem wdrażania najnowszych rozwiązań. Obecnie Polcourt S.A. jest liderem rynku w skali kraju oraz jednym z liczących się wykonawców obiektów sportowych w skali europejskiej. Na swoim koncie firma będzie mieć również podobne boiska m.in. w Łowiczu, Gnieźnie i Grodzisku Wielkopolskim.

12

SIE

2008

33202

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.