Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

XV edycja akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2008" pod patronatem Starosty Myszkowskiego i medialnym patronatem Gazety MyszkowskiejW dniach 19 - 21 września 2008 r. organizowana jest kolejna, już XV edycja akcji "SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2008" w ramach światowej kampanii "Clean Up the World", której organizatorem i koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia z siedzibą w Warszawie. Hasło tegorocznej edycji kampanii to: "Posprzątajmy polskie lasy!"
Jak co roku akcję organizuje Starostwo, które już zwróciło się z apelem do uczniów wszystkich szkół z terenu naszego Powiatu, pracowników jednostek organizacyjnych Starostwa i Gmin, członków kół łowieckich, członków kół wędkarskich i wszystkich mieszkańców Powiatu o czynne włączenie się do akcji.
Jak co roku Starosta Myszkowski zakupił niezbędny sprzęt do przeprowadzenia akcji, tj. worki i rękawice ochronne.
Przypomnijmy, że w ubiegłorocznej edycji akcji "Sprzątanie Świata" na terenie Powiatu Myszkowskiego wzięło udział około 5400 dzieci, młodzieży i dorosłych. W wyniku ich działań usunięto kilkadziesiąt ton różnego rodzaju odpadów oraz zlokalizowano i częściowo uprzątnięto kilkadziesiąt dzikich wysypisk śmieci.

19

WRZ

2008

4888

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.