Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Serdecznie, wzruszająco, pożytecznie

Serdeczności, miłe wspomnienia z pracy dydaktycznej, codzienne problemy oraz oczekiwania emerytowanych pedagogów względem władz centralnych i samorządowych - to wszystko zdominowało coroczne obchody Dnia Nauczyciela Sekcji Emerytów i Rencistów myszkowskiego ZNP.


Fot. Andrzej Kozłowski
Emerytowani pedagodzy w dniu swojego święta

Mimo wielu trosk, atmosfera była jak zwykle ciepła i serdeczna a humory dopisywały wszystkim. Obchody Dnia Nauczyciela na stałe wpisały się już do kalendarza powiatowych świąt. W tym roku szefowa sekcji Maria Masoń, zaprosiła emerytowanych pedagogów do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Myszkowie, przy Jaworznickiej. Frekwencja dopisała jak zwykle. Sala gimnastyczna szkoły, szczelnie wypełniła się uśmiechniętymi i rozradowanymi pedagogami, którzy zakończyli już swoją zawodowa karierę.
Gośćmi spotkania byłych pracowników oświaty byli m.in.: poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, starosta myszkowski Marian Wróbel, burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski, pracownicy oświaty ze Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta. Listy do członków sekcji skierowali m.in. poseł Grzegorz Sztolcman i przewodnicząca myszkowskiego ZEiR Genowefa Lasecka.

28

PAŹ

2008

32605

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.