Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Powiatowe Zawody lekkoatletyczne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych

W dniu 15 października 2008r. na obiekcie Miejskiego Klubu Sportowego w Myszkowie odbyły się Powiatowe Zawody lekkoatletyczne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Najlepsi zawodnicy ze starostą myszkowskim Marianem Wróblem i członkiem Zarządu Powiatu Andrzejem Jastrzębskim

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy "SPARTAKUS", a zawody rozgrywane były w ramach ogłoszonego przez Zarząd Powiatu w Myszkowie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu.
Nagrody w postaci sprzętu sportowego, pucharów i dyplomów wręczyli starosta myszkowski Marian Wróbel i członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski.

Dopisała dobra pogoda złotej polskiej jesieni. Uczestnicy, po zawodach sportowych, mogli dodatkowo skosztować słodkości.
"Dziękujemy dyrektorowi MOSiR-u Piotrowi Wysockiemu za udostępnienie obiektu i wybudowanie profesjonalnej skoczni do skoku w dal, oraz sponsorowi słodkiego poczęstunku, firmie cukierniczej Szarlotka" - mówią organizatorzy zawodów z UKS Spartakus.

25

PAŹ

2008

19709

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.