Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zimowy Turniej piłki nożnej "Orlik 2012"

W sobotę 13 grudnia br. na obiekcie „Orlik 2012”, przy Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie, odbył się Zimowy Turniej Piłki Nożnej „Orlik 2012” pod honorowym patronatem Starosty Myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy Zimowego Turnieju "Orlik 2012"

Oddany przed miesiącem obiekt "Moje boisko - Orlik 2012" po raz kolejny gościł zawody turniejowe, a że mamy zimową aurę, więc nie dziw, że odbył się tu Zimowy Turniej w piłce nożnej. W rywalizacji zmierzyło się 6 drużyn z powiatu myszkowskiego. Zawodnicy rywalizowali o nagrody w postaci sprzętu sportowego, dyplomy i puchary ufundowane przez Starostę Myszkowskiego. Nagrody wręczyli starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski, dyrektor ZS Nr 1 w Myszkowie Eugeniusz Bugaj i dyrektor MOSiR w Myszkowie Piotr Wysocki. Jak pokazał turniej dla zawodników aura nie stanowiła żadnej przeszkody.
To kolejny turniej organizowany na nowym obiekcie sportowym Starostwa. Tym razem organizatorem był coraz prężniej działający na terenie miasta Uczniowski Klub Sportowy przy MOSiR w Myszkowie.

15

GRU

2008

97833

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.