Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Przegląd stołów bożonarodzeniowych

III Regionalna Prezentacja Stołów Wigilijnych połączona z I Regionalnym Przeglądem Ludowych Zespołów Kół Gospodyń Wiejskich odbyły się w minioną niedzielę 14 grudnia br. w myszkowskim Liceum. Imprezę zorganizowało Starostwo Powiatowe we współpracy z organizacjami rolniczymi regionu częstochowskiego. Wystawiło się blisko 30 kół KGW, a kutii i innych specjałów kosztowały setki zwiedzających.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wręczenie dyplomów dla uczestniczek Przeglądu

To był prawdziwy przedsmak świąt Bożego Narodzenia oraz swoista lekcja tradycji świątecznych dla wszystkich, którzy w niedzielę 14 grudnia br. przybyli do Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sucharskiego w Myszkowie. Właśnie tam odbyła się III Regionalna Prezentacja Stołów Wigilijnych i I Regionalny Przegląd Ludowych Kół Gospodyń Wiejskich. Organizatorami przedsięwzięcia byli Starostwo Powiatowe w Myszkowie, Regionalny Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych oraz Regionalna Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Częstochowie. Patronatem honorowym objął imprezę ks. biskup Antoni Długosz, prezes KZRKiOR Władysław Serafin oraz starostowie powiatów częstochowskiego, kłobuckiego, myszkowskiego i lublinieckiego.

15

GRU

2008

56419

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.