Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotnie przedpołudnie 29 listopada, w hali sportowej w Poraju, odbyły się II Mistrzostwa Powiatu Myszkowskiego w Futsalu. Impreza organizowana była przez Starostwo Powiatowe oraz Powiatową Radę Sportu. Cenne nagrody ufundował Starosta Myszkowski Marian Wróbel.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy Mistrzostw

W Mistrzostwach wzięły udział wszystkie reprezentacje klubowe gmin powiatu myszkowskiego oraz Młodzieżowa Reprezentacja Powiatu Myszkowskiego.
Zwycięstwo odnieśli zawodnicy MKS Myszków, którzy zwyciężyli z kompletem wygranych. W meczu o 3 miejsce Polonia pokonała Jurę 1-0. W tegorocznych mistrzostwach nie uczestniczyli zawodnicy z Żarek, którzy oddali mecze walkowerami.
Zawody sędziował Michał Piłka.
Nagrody dla wszystkich drużyn w postaci piłek, pucharów oraz dyplomów wręczyli wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski oraz przewodniczący Powiatowej Rady Sportu Łukasz Stachera.

Najlepszy bramkarz: Bartek Wilk
Najlepszy zawodnik: Przemek Cichor
Najlepszy strzelec: Kamil Suliński

Klasyfikacja końcowa:

1. MKS Myszków 15 pkt.
2. Mała Panew Cynków 10 pkt
3. Polonia Poraj 9 pkt.
4. Jura Niegowa 7 pkt.
5. Młodzieżowa Reprezentacja Powiatu 3 pkt.
6. Zieloni Żarki 0 pkt

"Cieszę się, że nasze mistrzostwa wpisały się do kalendarza sportowego Powiatu, gratuluję zespołowi z Myszkowa był dziś bez konkurencyjny. Pragnę złożyć podziękowania dla Starosty Myszkowskiego i Zarządu za ufundowanie nagród w postaci sprzętu sportowego i pucharów. Jest to pomoc z naszej strony skierowana do klubów sportowych z powiatu myszkowskiego. Zapraszamy wszystkich za rok na III Mistrzostwa Powiatu w futsalu - powiedział przewodniczący Łukasz Stachera.

03

GRU

2008

7606

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.