Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kilkaset osób zgromadzonych przed budynkiem Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie wspólnie przywitało nowy, 2009 rok. Świętujący liczni mieszkańcy Myszkowa i Powiatu Myszkowskiego bawili się szampańsko, a uświetniona przez występ gwiazdy „Idola” zabawa oraz gorące rytmy rozgrzały bawiących się, pomimo minusowej temperatury.


Fot. Andrzej Kozłowski
Szampańska zabawa sylwestrowa

Zorganizowana przez Urząd Miasta w Myszkowie i Miejski Dom Kultury w Myszkowie impreza odbyła się pod wspólnym patronatem Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla i Burmistrza Miasta Myszkowa Janusza Romaniuka.
Tegoroczna sylwestrowa impreza zorganizowana została udanie, co widać było szczególnie po rozradowanych i roztańczonych osobach, które zdecydowały się przywitać wspólnie nowy rok, na miejsko – powiatowej imprezie.
Scena ustawiona została tuż przed wejściem do budynku, zapewniając doskonałą akustykę. Ulica 3 Maja bardzo szybko wypełniała się przybywającym tłumem sylwestrowych gości, chcących uczestniczyć w plenerowej zabawie. Koncert rozpoczął się ok godz. 22.00. Trzygodzinną zabawę wypełnił występ Michała Karpackiego. 24 – latek z Łodzi, popularność zdobył dzięki trzeciej edycji "Idola". Myszkowska publiczność mogła usłyszeć takie utwory tego artysty jak: „Ja, to Ja”, „Mogło być inaczej”, „Syn nocy”, znane z jego krążka „Ja, to ja” wydanego w 2007 roku. Występ artysty wzbudził szczególnie żywą reakcję publiczności. Poza występem Łodzianina zgromadzona publiczność wyśmienicie bawiła się przy muzyce dja i skocznych kawałkach tanecznych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Występ gwiazdy "Idola" rozgrzał wszystkich

Na chwilę przed wybiciem północy na scenę wyszli starosta myszkowski Marian Wróbel i burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, aby złożyć życzenia Mieszkańcom Powiatu i Miasta. Burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, życzył Myszkowianom, aby Nowy 2009 rok, był lepszy od tego, który odchodzi. Starosta myszkowski Marian Wróbel, życzył z kolei: ”Dużo zdrowia i sił w pokonywaniu trudów dnia codziennego, pogody ducha, wiele dobroci i życzliwości od ludzi, których spotykacie na swojej drodze. Życzę, aby spełniły się Wasze wszystkie marzenia, by Nowy Rok przyniósł same spokojne i szczęśliwe dni.”


Fot. Andrzej Kozłowski
Życzenia od starosty Mariana Wróbla i burmistrza Janusza Romaniuka

Niebo rozbłysło tęczą fajerwerków, a obecni mieszkańcy padali sobie w ramiona, składając życzenia powodzenia, zdrowia i szczęścia, wyrażając nadzieję, że rozpoczęty właśnie rok będzie lepszy od poprzedniego. Pokaz sztucznych ogni był nie tylko wystrzeloną w powietrze pirotechniką, lecz starannie przygotowanym układem z towarzyszeniem żywiołowej muzyki, wprowadzającej w świat pięknych efektów i dobrej zabawy.


Fot. Andrzej Kozłowski
Niebo rozświetlił wspaniały pokaz fajerwerków

Tegoroczny sylwester należał do spokojnych, a zabawa przebiegała bez większych zakłóceń. Nad bezpieczeństwem uczestników zabawy sylwestrowej czuwała profesjonalna firma ochroniarska Secret Service, Straż Miejska oraz Policja. Noworoczny koncert zakończył się ok. pierwszej w nocy, ale zgromadzeni goście jeszcze długo nie chcieli rozejść się do domów, wypełniając grupkami okoliczne ulice. Wśród rzednącego powoli tłumu wyczuwało się pozytywną atmosferę i zadowolenie z udanej zabawy.
Czasami jedynie dało się słyszeć narzekania, że było ... zimno. Cóż, wszystko co dobre, szybko się kończy, a mroźną sylwestrową noc zdecydowanie ogrzewały gorące serca witających Nowy 2009 Rok.

01

STY

2009

17815

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.