Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony piątek 27 lutego 2009 roku na swojej XXVIII sesji obradowała Rada Powiatu w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
Sesja Rady Powiatu. Starosta Marian Wróbel przedstawia sprawozdanie z prac Zarządu w okresie międzysesyjnym

Starosta Marian Wróbel przedstawił sprawozdanie Starosty Myszkowskiego z działalności Zarządu Powiatu w Myszkowie w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał Rady Powiatu. Informację o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego w Powiecie Myszkowskim za okres 2008 roku złożył przed Radą Komendant Powiatowy Policji Henryk Sieradzki.
Wśród gości piątkowej sesji rady byli m.in. burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, burmistrz Żarek Klemens Podlejski i przewodnicząca Rady MiG Żarki Stanisława Nowak. Burmistrz Janusz Romaniuk swoje wystąpienie przed radnymi powiatowymi poświęcił współpracy między Powiatem Myszkowskim a Miastem Myszków.
Radni określili zadania i wysokość środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przeznaczonych na realizację tych zadań w 2009 roku. Podjęli uchwałę w sprawie zmniejszenia budżetu Powiatu Myszkowskiego na 2009 rok części subwencji ogólnej oraz w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu Powiatu Myszkowskiego. Ponadto radni określili wysokość stawek i zasad przyznawania dodatku funkcyjnego, motywacyjnego, dodatków za warunki pracy, szczegółowych warunków przyznawania dodatku za wysługę lat, sposób obliczenia wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokości nagród w okresie od 1 stycznia 2009 r. do 31 grudnia 2009 r. dla nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski, a także określili wysokość nauczycielskiego dodatku mieszkaniowego oraz szczegółowych zasad jego przyznawania i wypłacania w okresie od 1 stycznia 2009 r. do 31 grudnia 2009 r. dla nauczycieli zatrudnionych w szkołach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Myszkowski.
Dokonali również zmian w planie Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Myszkowie. Radni zdecydowali ponadto o przystąpieniu Powiatu Myszkowskiego do projektu pn. „Eurostypendium drogą do dyplomu” w ramach Działania 2.2 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego „Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne” w województwie śląskim, dla studentów mających stałe zameldowanie na terenie Powiatu Myszkowskiego.

28

LUT

2009

23663

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.