Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W miniony piątek 27 marca 2009 roku na swojej XXIX sesji obradowała Rada Powiatu.


Fot. Andrzej Kozłowski
Sesja Rady Powiatu

Radni wysłuchali sprawozdania Starosty z działalności Zarządu Powiatu w Myszkowie w okresie międzysesyjnym oraz z wykonania uchwał Rady Powiatu, informacji Zarządu Powiatu w zakresie udzielonej pomocy publicznej za 2008 rok oraz informacji Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Myszkowie o stanie sanitarno - epidemiologicznym na terenie Powiatu Myszkowskiego w roku 2008. Rozpatrzyli również skargę na Starostę Myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
Zarząd Powiatu podczas sesji

Radni przyjęli Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych w Powiecie Myszkowskim na lata 2009 - 2015, postanowili o założeniu Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Żarkach i włączenia tej szkoły w skład Zespołu Szkół im. T. Kościuszki w Żarkach. Przyjęto również zmianę Statutu Powiatu Myszkowskiego oraz jego jednolity tekst. Radni podjęli ponadto uchwałę w sprawie zwiększenia budżetu Powiatu Myszkowskiego w związku z realizacją wspólnego projektu "e - Myszkovia" oraz zmiany w planowanych zadaniach inwestycyjnych na rok 2009.

28

MAR

2009

30137

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.