Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 29 kwietnia br. w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Myszkowie odbył się I etap Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej pod hasłem "Wygraj Brukselę!". Właśnie poznaliśmy jego wyniki.

Najlepsi uczestnicy z całego województwa wyjadą do Brukseli, gdzie odbędą spotkania w ważnych instytucjach, takich jak: Parlament Europejski, Komisja Europejska, przedstawicielstwo RP przy UE oraz NATO. Organizatorami Konkursu są: Śląski Związek Gmin i Powiatów, Stowarzyszenie "Akademia Edukacji Europejskiej" oraz Starostwo Powiatowe w Myszkowie. Do II etapu zakwalifikowane zostały 4 osoby z naszego powiatu. Wśród nich znaleźli się, z LO w Myszkowie: Aleksandra Machura, Jakub Skwara i Mateusz Wojtaszczyk oraz Magdalena Ujma z ZS w Żarkach. Który z naszych uczniów pojedzie w nagrodę do Brukseli przekonamy się w wyniku II etapu Konkursu, który odbędzie się 25 maja o godz. 12.30 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. 40 laureatów w nagrodę wyjedzie w październiku 2009 r. w niepowtarzalną podróż studialną do Brukseli. Wyjazd finansowany jest w całości przez Starostwo Powiatowe w Myszkowie.

24

MAJ

2009

94353

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.