Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W czwartek 7 maja 2009r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach odbył się Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej szkół gimnazjalnych kat. chłopców.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy powiatowego turnieju szczypiorniaka

Dyscyplina sportu jakby mało popularna, ponieważ już dawno nie organizowano w naszym powiecie zawodów w piłkę ręczną dla gimnazjalistów. Może dlatego z całego powiatu myszkowskiego do turnieju zgłosiły się tylko 4 drużyny: Gimnazjum nr 1 z Myszkowa, Poraja, Lgoty Górnej i Koziegłów, zespoły, które czuły się na siłach rywalizować z innymi ekipami. Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" pod okiem wytrawnego arbitra piłki ręcznej Piotra Wilczaka. Współzawodnictwo wygrała drużyna UKS "Fair Play" Gimnazjum z Koziegłów, drugie miejsce zajęła ekipa z Poraja, trzecie gimnazjum nr1 z Myszkowa, czwarte z Lgoty Górnej. Najskuteczniejszym szczypiornistą okazał się Kamil Milewski z UKS "Fair Play", a najlepszym bramkarzem Tomasz Kochel z Gimnazjum nr 1 z Myszkowa. Fundatorem nagród był Starosta Myszkowski Marian Wróbel. Puchary i statuetki wręczyli wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski, dyrektor ZS w Koziegłowach Joanna Lula oraz prezes Zarządu UKS "Fair Play" Roman Noszczyk. Oceniając zaangażowanie uczestników turnieju oraz liczną widownie, można przypuszczać, że piłka ręczna wpisze się na stałe do kalendarza rozgrywek naszego Powiatu. Organizatorami byli Ewa i Krzysztof Plucińscy.
Skład drużyny UKS "Fair Play": Bąk D., Bąk S., Milewski K., Szmukier G., Kuczera D., Kciuk M., Lang K., Niemirski P., Kulak Ł., Kubalski B., Kuźba D., Frączek W., Uss A., Noszczyk J. opiekun K. Pluciński.

19

MAJ

2009

74174

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.