Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Maturzyści z "Kwiatkowskiego" już skończyli

Dla wszystkich uczniów zbliża się koniec roku szkolnego. Jak zwykle wcześniej zaczyna się on dla maturzystów. W Zespole Szkół Nr 1 w Myszkowie w minionym tygodniu odbyły się uroczystości pożegnania klas maturalnych. W pozostałych szkołach powiatu podobne pożegnania odbędą się za miesiąc.


Fot. Andrzej Kozłowski
Wręczenie nagród Zarządu Powiatu dla najlepszych maturzystów

Pierwsze w tym roku uroczystości pożegnania klas maturalnych miały miejsce 30 kwietnia w Zespole Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie. Na uroczystość przybyli uczniowie, pedagodzy, rodzice. Wśród gości uczestniczących w uroczystościach byli: starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski i Mariusz Morawiec. Najlepsi uczniowie ze szkoły otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe od starosty Mariana Wróbla i dyrektora ZS Eugeniusza Bugaja.
"Za miesiąc odbierzecie świadectwa maturalne. Jestem przekonany, że oceny na nich będą bardzo dobre. Przed Wami nowy etap w życiu. Pójdziecie dalej na studia. Wybierajcie takie kierunki i na takich uczelniach, które przydadzą się Wam w przyszłości w życiu. Pamiętajcie, że tu w Myszkowie spędziliście młode lata. Tu są Wasze korzenie. Wierzę, że po zdobyciu koniecznego wykształcenia pozostaniecie tutaj i będziecie służyć lokalnemu społeczeństwu wiedzą i umiejętnościami" - mówił do kończących naukę w "Kwiatkowskim" starosta myszkowski Marian Wróbel.

Nagrodzeni absolwenci Zespołu Szkół Nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie:
Klasa IV ek: Barbara Kaźmierska, Katarzyna Szczygieł, Karolina Moniak, Ewa Pietrzyk, Marta Pniak, Agnieszka Rajczyk, Elżbieta Wcisło.
Klasa IV tf: Wioleta Haładus, Dagmara Maciąg, Joanna Tokarska, Paulina Winiarska, Grażyna Wiśniowska.
Klasa IV to: Katarzyna Dorobisz.
Nagrodę Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 otrzymała Barbara Kaźmierska.

Dyrektor ZS Nr 1 Eugeniusz Bugaj wręczył absolwentom i najlepszym uczniom z poszczególnych klas świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Rodzicom najlepszych absolwentów wręczono listy gratulacyjne.


Fot. Andrzej Kozłowski
Eugeniusz Bugaj mówił m.in: "Lata spędzone w szkole sprawiły, że staliście się ludźmi dorosłymi, otwartymi, świadomymi wartości i umiejącymi dokonywać własnych wyborów. Nieważne jest to co będziecie robić, tylko to kim będziecie, jak będziecie postrzegani i akceptowani, jak potraficie wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności". Po lewej, starosta Marian Wróbel.

W Zespole Szkół im. E.Kwiatkowskiego klasy maturalne liczą blisko 130 uczniów. Uczniowie szkoły zaprezentowali zabawny program artystyczny. Jak zwykle mogliśmy usłyszeć wiersze i piosenki o tematyce szkolnej. Nie po raz pierwszy zachwyciła swym wokalem ucząca się na co dzień w ZS w Będuszu Weronika Będkowska.

11

MAJ

2009

14915

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.