Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W niedzielę 14 czerwca odbył się Jubileuszowy XXX Międzynarodowy Biegu Pięciu Stawów im. Z. Burdy. Bieg ten z roku na rok gromadzi coraz więcej osób nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.


Fot. Andrzej Kozłowski
Bieg Pięciu Stawów zgromadził zawodników w różnym wieku

W tegorocznym biegu uczestniczyli zawodnicy z zaprzyjaźnionej z Myszkowem Kopřivnicy oraz podróżujący po naszym kraju Niemcy. W biegach towarzyszących podzielonych na kategorie wiekowe - przedszkolaków, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie oraz w biegu głównym wzięło udział 320 osób, w tym 220 dzieci i młodzieży oraz 100 dorosłych. Najmłodszą zawodniczką okazała się czterolatka z Myszkowa Sandra Zasik, a najstarszym zawodnikiem w biegu głównym był Chomicki Roman, 75-latek z Bielska-Białej.
Miłym akcentem było przekazanie gościom z Czech Pucharu Burmistrza Miasta dla Zaprzyjaźnionej Kopřivnicy. Organizatorzy imprezy LKS-Myszków, MOSiR i Urząd Miasta Myszkowa przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i Starostwa Powiatowego, po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Zwycięzcy otrzymywali puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczali starosta myszkowski Marian Wróbel, wicestarosta Jan Kieras, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Myszkowa Małgorzata Kitala-Miroszewska i dyrektor MOSiR-u Piotr Wysocki.

(www.miastomyszkow.pl)

01

LIP

2009

47721

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.