Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę 20 czerwca z okazji tegorocznych Dni Myszkowa, na kompleksie sportowym "Orlik 2012", odbył się Powiatowy Turniej w Piłkę Nożną Oldbojów o Puchar Starosty Myszkowskiego Mariana Wróbla. Głównym organizatorem imprezy było Towarzystwo Sportowe "Relaks".


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy Turnieju wraz z Zarządem Powiatu

W turnieju udział wzięły cztery drużyny: MKS Myszków, Polonia Poraj, Zieloni Żarki i Hetman Włoszczowa. Sportowych emocji nie brakowało.
Organizatorem pasjonujących sobotnich rozgrywek było Towarzystwo Sportowe "Relaks" z Myszkowa przy pomocy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Myszkowie i Zespołu Szkół Nr 1 im. E.Kwiatkowskiego w Myszkowie.
Najlepsi w sportowej rywalizacji okazali się oldboje z Myszkowskiego Klubu Sportowego "Myszków", którzy wręcz zdeklasowali rywali. Drugie miejsce zajęła Polonia Poraj, trzecie Hetman Włoszczowa, a na czwartym miejscy rozgrywki zakończyli oldboje z Zielonych.

Wyniki spotkań:
MKS Myszków - Hetman Włoszczowa 6:4
LKS Zieloni Żarki - LKS Polonia Poraj 1:5
MKS Myszków - LKS Zieloni Żarki 7:1
Hetman Włoszczowa - LKS Polonia Poraj 3:6
MKS Myszków - LKS Polonia Poraj 5:0
Hetman Włoszczowa - LKS Zieloni Żarki 9:2

Puchary i dyplomy ufundował starosta myszkowski Marian Wróbel, które poza starostą wręczyli: wicestarosta Jan Kieras, członek Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski i radny Rady Miasta w Myszkowie Zenon Ludwikowski, prezes "Relaksu". Po zakończeniu rozgrywek każdy z uczestników i kibiców mógł skosztować smacznych potraw z grilla. "Każdy ze startujących w turnieju zawodników miał lub ma czynny udział w futbolu." - mówi Zenon Ludwikowski, prezes TS "Relaks". - "Poza tym, czym skorupka za młodu nasiąkła tym na starość trąci. Każdy z nas pasjonuje się futbolem. W szeregach tych drużyn aż roi się od byłych bądź aktualnych piłkarzy klubowych. Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które włożyły sporo pracy w przygotowanie tego turnieju i już dziś zapraszam za rok." - mówi Zenon Ludwikowski.

01

LIP

2009

51354

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.