Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 20 listopada br. w hali gimnastycznej myszkowskiego Liceum odbyły się Powiatowe Zawody w piłce nożnej halowej dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorem zawodów był UKS "Maraton", a nagrody ufundował starosta myszkowski Łukasz Stachera.


Fot. Andrzej Kozłowski
Triumfatorzy turnieju

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy "Maraton", a zawody rozgrywane były w ramach ogłoszonego przez Zarząd Powiatu w Myszkowie otwartego konkursu ofert na wykonanie zadań publicznych Powiatu Myszkowskiego w zakresie upowszechniania kultury fizycznej i sportu. Nagrody w postaci sprzętu sportowego, pucharów i dyplomów wręczyli, w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, dyrektor LO w Myszkowie Aleksander Surma i organizator Adam Starostka nauczyciel wf z LO.
Zarząd Powiatu w Myszkowie podjął decyzję o powierzeniu tych zadań UKS "Maraton" z Myszkowa, przyznając na ich realizację środki finansowe z budżetu powiatu, zawody w piłce siatkowej są jednymi z sześciu imprez przewidzianych do realizacji przez organizacje pozarządowe w ramach konkursu.

29

LIS

2009

44207

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.