Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 20 listopada w Starostwie Powiatowym odbyły się konsultacje starosty myszkowskiego Łukasza Stachery z radnymi, dotyczące wspólnych uzgodnień, związanych ze zbliżającym się ogłoszeniem przetargu na wyłonienie podmiotu, który będzie obsługiwał budżet Powiatu i kasę Starostwa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Piątkowe spotkanie konsultacyjne

W piątkowym spotkaniu, na zaproszenie starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, udział wzięli radni, m.in.: Piotr Bańka, Krzysztof Gajdziak i Ryszard Chachulski, a także wicestarosta Jan Kieras, członkowie Zarządu Powiatu Andrzej Jastrzębski i Mariusz Morawiec oraz skarbnik Powiatu Dorota Sędzielewska.
Rozmowy i uzgodnienia dotyczyły zaplanowanego na koniec miesiąca ogłoszenia o przetargu na wykonywanie bankowej obsługi budżetu Powiatu Myszkowskiego, Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych, inspekcji i straży i prowadzenia obsługi kasowej Starostwa Powiatowego w Myszkowie.


Fot. Andrzej Kozłowski
"Było to pierwsze tego typu spotkanie z radnymi. Obejmując stanowisko starosty zapowiadałem, że najważniejsze sprawy dotyczące funkcjonowania Starostwa będę chciał uzgadniać ze wszystkimi radnymi. Jestem w pełni usatysfakcjonowany przebiegiem spotkania oraz wniesionymi przez radnych cennymi uwagami i propozycjami. Zostaną one uwzględnione przy opracowywaniu ogłoszenia o przetargu. Uważam, że o najistotniejszych dla Powiatu i jego mieszkańców sprawach powinniśmy decydować koncyliacyjnie, wspólnie. Jestem zdania, że charakter takich spotkań pozytywnie służy współpracy w radzie." - powiedział po spotkaniu starosta myszkowski Łukasz Stachera.

23

LIS

2009

55404

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.