Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W związku z dniem Wszystkich Świętych przedstawiciele władz rządowych i samorządowych odwiedzili, w miniony czwartek, szereg nekropolii i miejsc upamiętniających poległych, w tym w Myszkowie. Na grobach i kwaterach powstańców, żołnierzy, więźniów politycznych i policjantów złożyli wieńce i zapalili znicze.


Fot. Andrzej Kozłowski
Nad mogiłą Powstańców Powstania Styczniowego

Przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oddali hołd powstańcom śląskim, bohaterom i pomordowanym podczas II wojny światowej oraz zasłużonym dla Województwa Śląska. W Myszkowie uczcili pamięć poległych nad mogiłą bohaterów Powstania Styczniowego w Mrzygłodzie oraz pod Pomnikiem Ofiar Katynia, gdzie złożyli kwiaty i zapalili znicze. W oficjalnej delegacji uczestniczyli: wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, wicewojewoda śląski Stanisław Dąbrowa, wicestarosta Jan Kieras, burmistrz Miasta Myszkowa Janusz Romaniuk, z-ca burmistrza Rafał Gil oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego i Urzędu Miasta, Komendy Powiatowej Policji i Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

01

LIS

2009

13822

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.