Pierwsze pływanie po remoncie

Tuż przed Świętami odbyły się pierwsze pływackie zawody na zmodernizowanym basenie miejskim. Imprezie sportowej wspólnie patronowali starosta myszkowski Łukasz Stachera i burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk.

Mistrzynie z gimnazjów ze starostą, wicestarostą i dyr. MOSiR w Myszkowie

Zawody pływackie odbyły się na basenie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie. Była to pierwsza oficjalna impreza sportowa od czasu otwarcia wyremontowanego basenu. Rozegrane zostały sztafety pływackie 4x50m w stylu dowolnym, w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja. Rywalizacja odbywała się o puchar starosty i burmistrza. Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców wręczyli starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras oraz dyr. MOSiR w Myszkowie Piotr Wysocki, w imieniu burmistrza Janusza Romaniuka.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt:
Szkoła Podstawowa nr 1 w składzie (Biedroń Agnieszka, Psonka Karolina, Kijowska Paulina, Stecz Kinga) zajęła I miejsce z czasem: 3.30,84
Szkoła Podstawowa nr 5 w składzie (Kołodziejczyk Kinga, Sieradzka Klaudyna, Tkacz Patrycja, Przybyłek Maja ) zajęła II miejsce z czasem: 4.11,68
Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie (Piekara Monika, Struzik Natalia, Jarzyńska Dominika, Królicka Aleksandra) zajęła III miejsce z czasem: 4.27,58
Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie ( Żyła Paulina, Dąbek Aleksandra, Kleszczewska Ewa, Blumberg Wiktoria) zajęła IV miejsce z czasem 5.34,63

W kategorii szkół podstawowych chłopców:
Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie (Jaroszkowski Daniel, Uchnast Paweł, Jarzyński Norbert, Lewandowski Dawid ) zajęła I miejsce z czasem 3.24,25
Szkoła Podstawowa nr 1 w składzie (Ziarnowski Krzysztof, Pasek Bartosz, Biedroń Kamil, Duszczyk Konrad ) zajęła II miejsce z czasem 3.25,78
Szkoła Podstawowa nr 5 w składzie (Kołodziejczyk Jakub, Tworek Jakub, Skwara Łukasz, Garski Kamil ) zajęła III miejsce z czasem 3.37,62
Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie ( Raczek Mateusz, Górniak Jakub, Ćwik Karol, Gil Kamil ) zajęła IV miejsce z czasem 3.54,78

W kategorii szkół gimnazjalnych chłopców:
Gimnazjum nr 5 w składzie (Karnicki Adam, Wieczorek Konrad, Kowalski Natan, Ciszewski Filip ) zajęło I miejsce z czasem 2.19,31