Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Tuż przed Świętami odbyły się pierwsze pływackie zawody na zmodernizowanym basenie miejskim. Imprezie sportowej wspólnie patronowali starosta myszkowski Łukasz Stachera i burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk.

Mistrzynie z gimnazjów ze starostą, wicestarostą i dyr. MOSiR w Myszkowie

Zawody pływackie odbyły się na basenie w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myszkowie. Była to pierwsza oficjalna impreza sportowa od czasu otwarcia wyremontowanego basenu. Rozegrane zostały sztafety pływackie 4x50m w stylu dowolnym, w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i gimnazja. Rywalizacja odbywała się o puchar starosty i burmistrza. Atrakcyjne nagrody dla zwycięzców wręczyli starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras oraz dyr. MOSiR w Myszkowie Piotr Wysocki, w imieniu burmistrza Janusza Romaniuka.

W kategorii szkół podstawowych wśród dziewcząt:
Szkoła Podstawowa nr 1 w składzie (Biedroń Agnieszka, Psonka Karolina, Kijowska Paulina, Stecz Kinga) zajęła I miejsce z czasem: 3.30,84
Szkoła Podstawowa nr 5 w składzie (Kołodziejczyk Kinga, Sieradzka Klaudyna, Tkacz Patrycja, Przybyłek Maja ) zajęła II miejsce z czasem: 4.11,68
Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie (Piekara Monika, Struzik Natalia, Jarzyńska Dominika, Królicka Aleksandra) zajęła III miejsce z czasem: 4.27,58
Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie ( Żyła Paulina, Dąbek Aleksandra, Kleszczewska Ewa, Blumberg Wiktoria) zajęła IV miejsce z czasem 5.34,63

W kategorii szkół podstawowych chłopców:
Szkoła Podstawowa nr 2 w składzie (Jaroszkowski Daniel, Uchnast Paweł, Jarzyński Norbert, Lewandowski Dawid ) zajęła I miejsce z czasem 3.24,25
Szkoła Podstawowa nr 1 w składzie (Ziarnowski Krzysztof, Pasek Bartosz, Biedroń Kamil, Duszczyk Konrad ) zajęła II miejsce z czasem 3.25,78
Szkoła Podstawowa nr 5 w składzie (Kołodziejczyk Jakub, Tworek Jakub, Skwara Łukasz, Garski Kamil ) zajęła III miejsce z czasem 3.37,62
Szkoła Podstawowa nr 3 w składzie ( Raczek Mateusz, Górniak Jakub, Ćwik Karol, Gil Kamil ) zajęła IV miejsce z czasem 3.54,78

W kategorii szkół gimnazjalnych chłopców:
Gimnazjum nr 5 w składzie (Karnicki Adam, Wieczorek Konrad, Kowalski Natan, Ciszewski Filip ) zajęło I miejsce z czasem 2.19,31
Gimnazjum nr 3 w składzie (Magdziarz Kamil , Noszczyk Mikołaj, Żelezik Karol, Jakóbczyk Tomasz) zajęło II miejsce z czasem 2.25,83
Gimnazjum nr 2 w składzie ( Tyrek Patryk, Liszczyk Konrad, Kowalczyk Kamil, Osuch Alan) zajęło III miejsce z czasem 2.33,44
Gimnazjum nr 1 w składzie (Manek Łukasz, Pluta Bartosz, Til Szymon, Michalik Kacper) zajęło IV miejsce z czasem 2.43,70

W kategorii szkół gimnazjalnych dziewcząt:
Gimnazjum nr 5 w składzie (Skwara Roksana, Brzezińska Paulina, Chrzan Paulina, Trepka Karolina) zajęło I miejsce z czasem 2.52,59
Gimnazjum nr 1 w składzie (Wrzosowska Partycja, Niedbała Joanna, Bożym Martyna, Mazur Iga) zajęło II miejsce z czasem 3.44,81