Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W przeddzień Wigilii, odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe, zorganizowane przez Komendę Powiatową Policji w Myszkowie. Były życzenia, rozmowy na bieżące tematy dotyczące spraw policji i wspólne łamanie się opłatkiem.


Fot. Andrzej Kozłowski
Życzenia policjantom składa starosta myszkowski Łukasz Stachera

Przedstawiciele myszkowskiej Komendy Powiatowej Policji, wraz z zaproszonymi gośćmi, zebrali się w sali restauracji "Capri". Przy wspólnym wigilijnym stole, na zaproszenie komendanta powiatowego Policji Henryka Sieradzkiego, zasiedli: poseł na Sejm RP Jadwiga Wiśniewska, wicemarszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski, starosta myszkowski Łukasz Stachera, wicestarosta Jan Kieras, burmistrz Myszkowa Janusz Romaniuk, burmistrz Żarek Klemens Podlejski, burmistrz Koziegłów Jacek Ślęczka, wójt Niegowy Krzysztof Motyl. Ponadto policyjny opłatek zgromadził kierownictwo Policji, obecni byli m.in. komendant Sieradzki, zastępca Robert Szczypka, szefowie posterunków policji w Poraju, Żarkach i Koziegłowach, naczelnicy Wydziałów Policji: Prewencji, Ruchu Drogowego, Kryminalnego, d.s. Walki z Przestępczością Gospodarczą, ds Przestępczości Kryminalnej  Nieletnich i Patologii, Prokurator Rejonowy Zbigniew Wytrych.


Fot. Andrzej Kozłowski
Życzenia od wicemarszałka Województwa Śląskiego Mariusza Kleszczewskiego

Nad stroną duchową spotkania czuwał ks. dziekan Stefan Jachimczak, proboszcz Parafii Św. Stanisława BM w Myszkowie, który odczytał fragment Ewangelii dotyczącej narodzenia Chrystusa. Na ręce zaproszonych gości, komendantów i naczelników myszkowskiej Policji, życzenia złożyli: poseł Jadwiga Wiśniewska, wicemarszałek Mariusz Kleszczewski i starosta Łukasz Stachera. Ks. Jachimczak złożył wszystkim policjantom myszkowskiej komendy, zaproszonym gościom życzenia zdrowia, szczęścia w życiu rodzinnym, sukcesów w służbie i spełnienia zawodowego. Komendant Henryk Sieradzki podziękował policjantom za dotychczasową pracę i wysiłek jaki włożyli i wkładają w służbę mieszkańcom wszystkich gmin powiatu myszkowskiego, a także życzył wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego 2010 Roku.
Wigilijne spotkanie umiliło wspólne słuchanie kolęd, łamanie się opłatkiem. Była to również okazja do rozmów na temat aktualnej sytuacji polskiej policji. Nie zapomniano także o tych funkcjonariuszach, którzy przeszli już na wieczną służbę. Ta symboliczna wieczerza wigilijna, dzielenie się opłatkiem i życzenia były chwilą zadumy i refleksji w trudnej i wymagającej służbie policjantów.

30

GRU

2009

38034

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.