Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W tegorocznej Orkiestrze Jurka Owsiaka w Poraju zagrało 40 wolontariuszy. Rezultatem ich kwestowania było ponad 8.000 zł w puszkach.


Fot. Andrzej Kozłowski
Licytowali m.in. starosta Łukasz Stachera z małżonką i radna powiatowa Anna Socha - Korendo z mężem

To rekordowa jak dotąd kwota w porajskim finale Orkiestry. Finałowy koncert Orkiestry odbył się tradycyjnie w Kinie "Bajka", a jego program objął wiele atrakcji, głównie muzycznych. Na deskach "Bajki" wystąpiło szereg zespołów, a wśród nich: Nastolatki, The Batteries z Częstochowy, Please This z Myszkowa, a także Los Bluesos Tabacos i Baza 1L. Atmosfera imprezy była gorąca. W licytacji udział wzięli m. in. starosta myszkowski Łukasz Stachera, radna powiatowa Anna Socha-Korendo i rzecznik starostwa - Andrzej Kozłowski. W sumie udało się sprzedać przedmioty za łączną kwotę 780 zł.
Organizatorzy WOŚP dziękują: firmom - "Eltom", "Brel" i Piekarni Mariusza Pietrzaka z Żarek Letnisko, Firmie "Kaczka Studio", "Porajankom", sklepom: "Notu", "Rogalik", "U Jacka", "Paulinka" i wszystkim osobom, które wsparły tegoroczną Orkiestrę.

23

STY

2010

74733

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1210872_970832389.JPG

Zdjęcie: P1210872_970832389.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.