Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W piątek 12 lutego w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie, policjanci podsumowali ubiegły rok swojej pracy. W spotkaniu udział wzięła kadra kierownicza komendy powiatowej oraz zaproszeni goście, w tym starosta myszkowski Łukasz Stachera.


Fot. Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie
Odprawa roczna podsumowująca osiągnięcia pracy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie

Odprawę roczną poprowadził Komendant Powiatowy Policji w Myszkowie mł.insp. Henryk Sieradzki, dziękując policjantom za dobrą pracę, czego efektem są wyniki jakie osiągnęła Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie wraz z podległymi jej jednostkami w roku 2009.


Fot. Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie
"Jesteście świetnie przygotowani. Efekty Waszej pracy na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego powiatu są widoczne. Chcę podziękować za bardzo dobrą współpracę pomiędzy Komendą Powiatową Policji a Starostwem Powiatowym. Ta współpraca jest dla mnie bardzo istotna." - mówił starosta myszkowski Łukasz Stachera.

Gośćmi policjantów był również naczelnik Wydziału ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej w Katowicach mł.insp. Adam Gryta oraz prokurator rejonowy Zbigniew Wytrych. Zaproszeni goście w swoich wystąpieniach podkreślili bardzo dobrą współpracę z myszkowską Policją oraz gratulowali osiągnięć w walce z przestępczością. W swoim wystąpieniu przedstawiciel komendanta wojewódzkiego policji mł.insp.Adam Gryta wysoko ocenił poziom pracy myszkowskiej jednostki. Podziękował wszystkim za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu myszkowskiego. "Osiągnięte efekty to wynik zaangażowania policjantów i pracowników policji, jak również właściwego współdziałania z samorządami i organizacjami społecznymi." - podkreślał Gryta.
Uzyskane efekty plasują myszkowską jednostkę powiatową policji wśród najlepszych komend na obszarze województwa śląskiego. Jak podkreślił komendant Sieradzki: "Miniony rok był dobry dla mieszkańców naszego powiatu. Był to rok wzmożonej pracy, gdzie pomimo wzrostu dynamiki przestępczości nastąpił również wzrost wykrywalności przestępstw zwłaszcza tych uciążliwych społecznie."
Zastępca komendanta policji mł.insp. Robert Szczypka przedstawił informację o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w minionym roku.
Podsumowując spotkanie komendant powiatowy mł.insp. Henryk Sieradzki podziękował przedstawicielom władz samorządowych za pomoc okazaną w 2009 roku, szczególnie materialną, gdyż pozwoliło to utrzymać wysoki poziom pracy oraz przyczyniło się do stworzenia lepszych warunków socjalnych.

Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu myszkowskiego, będzie przedmiotem obrad sesji Rady Powiatu w najbliższy wtorek 23 lutego br.

21

LUT

2010

21933

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

276774043_723183164.jpg

Zdjęcie: 276774043_723183164.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.