Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W środę 3 lutego w Starostwie Powiatowym odbyły się konsultacje starosty myszkowskiego Łukasza Stachery z radnymi, dotyczące wspólnych uzgodnień, związanych ze zbliżającym się ponownym ogłoszeniem o przetargu na wyłonienie podmiotu, który będzie obsługiwał budżet Powiatu i kasę Starostwa.


Fot. Andrzej Kozłowski
Konsultacje ws. obsługi bankowej

Przetarg na bankową obsługę ogłoszony został w listopadzie ubiegłego roku. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego pn. "Bankowa obsługa budżetu Powiatu Myszkowskiego, Starostwa Powiatowego, jednostek organizacyjnych powiatu, inspekcji i straży oraz prowadzenie obsługi kasowej Starostwa Powiatowego w Myszkowie", zostało unieważnione. Powodem unieważnienia jest fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Starostwo może przeznaczyć na sfinansowanie zmówienia i niemożność pozyskania dodatkowych środków finansowych. W związku z tym przetarg zostanie powtórzony. W środowym spotkaniu, na zaproszenie starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, udział wzięli wicestarosta Jan Kieras, radni, m.in.: Andrzej Jastrzębski, Jadwiga Skalec, Dariusz Lasecki oraz skarbnik Powiatu Dorota Sędzielewska. Rozmowy dotyczyły zaplanowanego powtórzonego ogłoszenia o przetargu na wykonywanie bankowej obsługi budżetu Powiatu Myszkowskiego, Starostwa Powiatowego oraz jednostek organizacyjnych, inspekcji i straży i prowadzenia obsługi kasowej Starostwa Powiatowego w Myszkowie.

06

LUT

2010

35835

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220365_249802072.JPG

Zdjęcie: P1220365_249802072.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.