Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowy naczelnik od inwestycji i zamówień publicznych

Wydział Rozwoju, Inwestycji i Zamówień Publicznych Starostwa Powiatowego ma od lutego nowego naczelnika. Został nim Łukasz Domagała.

Przed miesiącem ogłoszony został konkurs na stanowisko naczelnika Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Zamówień Publicznych. Łukasz Domagała spełnił wszystkie wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze na to stanowisko. Zastąpił na stanowisku Sławomira Zalegę. Wśród swoich nadrzędnych celów nowy naczelnik wymienia przede wszystkim pozyskiwanie środków pozabudżetowych, głównie unijnych oraz realizację bieżących celów wynikających z zadań wydziału, w tym m.in. z zakresu zamówień publicznych i powiatowych inwestycji. Zadań przed nowym naczelnikiem sporo, że choćby wspomnieć o inwestycjach, które Powiat planuje w tym roku zrealizować, wśród nich m.in: w zakresie inwestycji drogowych Choroń - Poraj, Bliżyce - Sokolniki, Moczydło - Trzebniów, Ludwinów - Gorzków, Zaborze - Przybynów, Zabijak - Huta Stara, a także przebudowa (adaptacja) budynku niskiego starostwa oraz "e - Myszkovia".

Łukasz Domagała ma 34 lata. Jest Zawiercianinem. Ukończył studia na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, na Wydziale Prawa i Administracji. Pracował w organach skarbowych. Jest wykładowcą akademickim i autorem publikacji naukowych z zakresu prawa finansowego.

06

LUT

2010

44815

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.