Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Z okazji Dnia Kobiet w hali sportowej Zespołu Szkół w Koziegłowach odbył się II Międzypowiatowy Turniej Piłki Halowej Dziewcząt szkół gimnazjalnych o Puchar Starosty Myszkowskiego Łukasza Stachery.


Fot. Andrzej Kozłowski
Uczestnicy turnieju piłki halowej dziewcząt

Turniej odbył się 17 marca br. w Koziegłowach. Do turnieju przystąpiło 5 zespołów z powiatu myszkowskiego: Żarek, Żarek Letnisko, Poraja, Lgoty Górnej, Koziegłów oraz powiatu lublinieckiego: Psar i Woźnik. Organizatorem turnieju był Uczniowski Klub Sportowy "Fair Play", a nad prawidłową organizacją imprezy czuwał nauczyciel wf z koziegłowskiego gimnazjum Krzysztof Pluciński. Po losowaniu drużyny rywalizowały w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Do półfinału zakwalifikowały się ekipy z Woźnik i Psar, gdzie dopiero w rzutach karnych okazała się lepsza drużyna z Woźnik, zajmując trzecie w miejsce. W meczu finałowym wygrały dziewczęta z Koziegłów pokonując zespół z Żarek Letnisko. Najlepszym strzelcem rozgrywek została Karolina Górniak z Koziegłów. Nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu, w imieniu starosty myszkowskiego Łukasza Stachery, wręczył wicestarosta Jan Kieras i dyrektor Zespołu Szkół w Koziegłowach Joanna Lula.
Skład zwycięskiej drużyny z Koziegłów: Kwiecień K., Gruba W., Służałek P., Sojka O., Nawara N., Szmukier W., Golis B., Górniak K., Matyja O., Frądczak A. Opiekun: Krzysztof Pluciński.

31

MAR

2010

23733

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220668_107350283.JPG

Zdjęcie: P1220668_107350283.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.