Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data doPowiatowi drogowcy weszli z impetem w sezon wiosenny. Trwają remonty cząstkowe dróg wojewódzkich i powiatowych. Na zlecenie Starostwa przeprowadzają je trzy firmy.

Zakończenie sezonu zimowego i zniknięcie śniegu umożliwiło wreszcie rozpoczęcie w pełni prac na drogach wojewódzkich i powiatowych. Przed paroma tygodniami Powiatowy Zarząd Dróg rozpoczął prace własnymi siłami i środkami, jednak pokrzyżował je nawrót zimowej aury. Nadejście prawdziwej wiosny pozwoliło na powrót drogowców do prac i uzupełnianie ubytków na drogach. Powiatowy Zarząd Dróg zabezpieczył na ten cel ponad 1 mln zł. Remontowane w pierwszej kolejności są te drogi, na których natężenie ruchu jest największe. Rozstrzygnięto przetarg na wyłonienie wykonawców remontów. Przeprowadzą je: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowo-Drogowe "URBIT" Bogusław Bugaj, P.U.H. "Domax" Arkadiusz Mika, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "POLMAX" Jan Polaczek z Częstochowy. Powiatowi drogowcy zastosują szeroką paletę metod napraw nawierzchni drogowych: remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej z betonu asfaltowego z wycinaniem górnej warstwy i bez wycinania, wykonanie nakładek bitumicznych z betonu asfaltowego przy krawędziach jezdni, naprawa istniejących przełomów w nawierzchni jezdni, naprawa w technologii powierzchniowego utrwalania grysami bazaltowymi i emulsją asfaltową.

23

MAR

2010

47785

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

roboty-drogowe_426351462.jpg

Zdjęcie: roboty-drogowe_426351462.jpg

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.