Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W poniedziałek 8 marca, w hali sportowej Gimnazjum w Żarkach Letnisko, w piłkę siatkową rywalizowały dziewczyny ze szkół gimnazjalnych. Trofeum był Puchar Starosty Myszkowskiego.


Fot. Andrzej Kozłowski
W Turnieju Piłki Siatkowej wzięły udział reprezentacje z dwóch gimnazjów z Poraja oraz Żarek Letnisko.

Nad sprawnym przeprowadzeniem zawodów czuwał Andrzej Pawłowski oraz nauczyciele wf Paweł Churas i Jacek Paca. Organizatorami zawodów była Polonia Poraj, Porajskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej i Sportu oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Gimnazjum w Poraju. W finale dziewczęta z Gimnazjum w Poraju, pokonały żeński team z Gimnazjum w Żarkach Letnisko 2:1. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu wręczył starosta myszkowski Łukasz Stachera. "Serdecznie dziękuję zawodniczkom za sportową rywalizację w dzisiejszych emocjonujących rozgrywkach. Podziwiam zaciętość i ducha walki, którego dziewczynom mógłby pozazdrościć niejeden chłopak. Dziękuję również organizatorom za sprawne przeprowadzenie dzisiejszych rozgrywek." - powiedział starosta Łukasz Stachera.
Zwycięska drużyna wystąpiła w składzie: Sandra Gurbała, Anna Woźniak, Karina Chwastek, Paulina Bejm, Patrycja Sobota, Katarzyna Kryszyn, Karolina Pelka, Julia Karolkiewicz, Barbara Koral.

15

MAR

2010

17953

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220611_380673017.JPG

Zdjęcie: P1220611_380673017.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.