Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: .

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Oficjalna strona powiatu

Powiat Myszkowski

Wysoki kontrast.

Wysoki kontrast.

Oficjalna strona internetowa Powiatu Myszkowskiego. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.

Wersja dla niesłyszących.

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Towarzystwo Sportowe "Libero" z Myszkowa, już po raz trzeci z rzędu, zorganizowało turniej piłkarski z okazji Dnia Kobiet. Emocjonującym rozgrywkom dziewcząt mogliśmy kibicować w miniony piątek 5 marca, w hali myszkowskiego LO. Patronat nad imprezą objął starosta myszkowski Łukasz Stachera.


Fot. Andrzej Kozłowski
W rozgrywkach wystąpiło 9 zespołów, w sumie 75 dziewcząt i kobiet, które zmagały się o zwycięstwo w dwóch kategoriach wiekowych.

Sportowej zaciętości i woli walki dziewczynom nie brakowało. Nagrody ufundowane m.in. przez starostę myszkowskiego Łukasza Stacherę, wręczyli wicestarosta Jan Kieras i prezes TS "Libero" Adam Zaczkowski

Wyniki:
Grupa starsza:
1.Zespół Szkół w Żarkach
2.Libero Dream Team
3.Liceum Ogólnokształcące Myszków
4.Orle Gniazdo 2
5.Hot Girls

Grupa młodsza:
1.Jedyneczka "3" z Myszkowa
2 ex aequo: Jurajskie Igraszki z Myszkowa
2 ex aequo: Zespół Szkół Publicznych nr 1 z Myszkowa
4. Jedyneczka "1" z Myszkowa

"Po raz kolejny udowodniliśmy, że piłka nożna to nie sport adresowany tylko i wyłącznie do mężczyzn. Dziewczyny walczyły zacięcie, w duchu sportowej rywalizacji. Byliśmy świadkami bardzo fascynującego widowiska, które motywuje nas do organizacji kolejnych tego typu imprez" - powiedział Adam Zaczkowski, prezes "Libero" - "Chcielibyśmy serdecznie podziękować Staroście Myszkowskiemu, który objął turniej patronatem i ufundował nagrody, dyrektorowi LO Myszków za udostępnienie obiektu oraz pozostałym sponsorom - Pizzerii Capri i Śląskiej Organizacji Turystycznej, dzięki którym żadna z uczestniczek nie wyszła z turnieju bez nagrody".

10

MAR

2010

69559

razy

czytano

pr

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

P1220578_671749049.JPG

Zdjęcie: P1220578_671749049.JPG

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.